Tanıma

Hakkımda

Selamlar, ben Ferhat Baysal. Belçika'da yaşıyorum. Müşterilerime Dijital Çözümlere yönelik online özel ders ve proje üretimlerini makul bir fiyatla sunuyorum.

Özel Ders ve Proje Üretim

Moda Tasarım | Grafik Tasarım | Dijital Pazarlama | Web Programlama | Vıdeo VFX

Moda Tasarımdan, Web ve Grafiğe, Dijital Medyadan, 3B ve Teknik Çizime, E-Learning Hazırlamadan her türlü Dijital Tasarım alanlarına kadar birçok alanda benden özel ders talep edebilir, ayrıca bu yaratıcı alanlarda freelancer olarak hızlıca fikirlerinizi işe dönüştürmemi isteyebilirsiniz.

Artık kendiniz için yada firmanız için almak istediğiniz ders yada yaptırmak istediğiniz iş için reklam ajanslarına yüklü miktarlarda para ödemenize gerek yok. Ya da basit bir kurumsal kimlik tasarımı için reklam ajanslarından size aylar sonra iş teslim etmelerini beklemek zorunda değilsiniz. Belirttiğim alanlara ilişkin olarak benimle direkt iletişim kurarak, istediğiniz alanda hızlı, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Portfolio profillimde, ürettiğim işlerle ilgili bilgiler mevcut, tümüne göz atabilirsiniz. Eğitimlere ilişkin ise şunları belirmek faydalı olacaktır; Verdiğim eğitimler temel ve ileri seviye olmak üzere iki farklı eğitim konseptinden oluşmaktadır. Katılımcı bilgi seviyesine bu eğitimler arasından seçimlerini yapabilmektedirler. Öğrenilen bilginin kalıcı olarak yerleşmesi için “uygulamalı ve örnek çalışmalar” üzerinden dersler ilerlemektedir. Yüksek katılımcı memnuniyeti ile sadece eğitim esnasında değil eğitim sonrasında da öğrencilerimle sürekli iletişim halinde olmayı sürdürmekteyim.

0
Biten proje
0
Kazanılan Ödül
0
Özel Ders
0
Workshop
Özel Ders

Eğitim

Desen Tasarımı, Grafik Tasarım, 3B Çizim ve Modelleme, Web Tasarım, Programlama, E-Ticaret, SEO, Adwords, Adcense, Analytics ve Sosyal Medya alanlarında eğitimler vermeye devam etmekteyim.

 • Programlama / PHP, CSS, HTML5
 • E-Ticaret / Opencart, Magento, PrestaShop
 • Web / Wordpress, Joomla, Bootstrap
 • Mobil / Android Uygulama
Yazılım

Yazılım

Web tabanlı mobil uygulama, E-ticaret sistemleri (B2C - B2B - C2C ), illeri  düzeyde kişisel, kurumsal siteler yapmak isteyenlere yönelik, görsel tasarım teknikleriyle web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan bir eğitimdir. Şirketlerin reklam amaçlı online ilanlarını, banner adı verilen internet reklamlarını, blog, portal gibi sayfa tasarımlarını düzenlemeyi hedefleyen herkesin katılabileceği, kariyerine internet iletişimi konusunda katkı sağlayacağı bir eğitim programıdır. Size vereceğim bu eğitimle web ajanslarında iyi bir kariyer edinebilir ya da erken bir şekilde kendi işinizin sahibi olarak iş dünyasına adım atabilirsiniz.

 • Dijital Tasarım / Mock-up
 • 3B Modelleme / Animasyon
 • Web Tasarım / Banner
 • Desinatörlük / 3D Giydirme
 • Yayıncılık / Basım
Tasarım

Tasarım

Tekstil, Yayıncılık, Film, Oyun, Mimari, ve Reklam/Tanıtım sektörlerinden birinde çalışmak isteyenlere yönelik özel dersler vermekteyim. İlleri düzeyde hakim olduğum bazı programlar;Maya, 3DS Max, AutoCAD, CLO 3D, Marvelous Designer 6, Keyshot, DAZ Studio, Vue, Vray, After Effect, Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, Character Animator, CorelDraw X8

 • Hareketli Grafik / E-learning
 • VFX / Görsel Efekt
 • Kurgu / Montaj
 • Fotoğrafçılık
Medya

Medya

Jenerik ve video reklam tasarımlarının yanı sıra, hareketli görsellerle web ve multimedia tasarımları hazırlamak isteyenler için hazırlanmış bir eğitimdir. Video çekimlerini montajlamak, grafik görselleriyle bir kompozisyon oluşturarak hareketlendirmek, müzik ve ses eklemeleri ile başarılı video çalışmaları yapmak isteyen kişilere yönelik bir eğitim paketidir. Size sunacağım bu eğitim de Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programı ile animasyon için fotoğraf, çizim, yazı dosyası gibi malzemeler hazırlanır. Adobe After Effects programında ise mevcut videolar ve hazırlanmış Photoshop görselleri bir araya getirilerek efektler ve zamana dayalı düzenlemelerle bir kompozisyon dahilinde video animasyonlar hazırlanır. Adobe Premiere programı ile videoların montajı, video ve ses efektlerinin birleştirilmesi ve video zaman ayarlamaları yapılır.Jenerik hazırlama, reklam senaryo canlandırması, etkili sunular oluşturma konularında uzman bir tasarımcı olarak ajanslarda, film yapım şirketlerinde, e-learning şirketlerinde, web ajanslarında tasarımcı olarak çalışabilirsiniz.

 • Google AdWords / Adcense / Affiliate
 • Google Analytics / Optimizasyon SEO - SEM
 • Sosyal Medya / Dijital Pazarlama
Pazarlama

Pazarlama

Pazarlama departmanın gelişen teknoloji ile birlikte dijital dünyada da faaliyetleri hız kazanmış ve “Dijital Pazarlama Uzmanı” unvanı ile görev yapacak personel açığının olduğu ortaya çıkmıştır. Vereceğim bu eğitim ile mobil uygulamalardan internete, e-ticaret uzmanlığından, e-posta, sms, mailing, affiliate, metin ve görsel yönetimine, illeri düzey SEO Eğitiminden, Google Analytic, Google AdWords / Adcense, Sosyal Medya Uzmanlığı alanlarına kadar birçok konuya hakim olacaksınız. Bunun yanı sıra; e-ticaret odaklı sosyal medyada marka duruşu geliştirme, içerik pazarlaması ve sosyal ağlar için içerik oluşturma, sosyal medya iletişim planı oluşturma, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) – Sosyal CRM’e Geçiş süreçleri de bu eğitime dahildir. Özellikle google reklam yapısını etkin kullanan uzmanlar yetiştirmek üzere hazırlandığım çok kapsamlı bir programdır.

Beceri

Beceri

3B/2B yazılım lideri olan Adobe Systems ve Autodesk® 3B tarafından Eğitmen Sertifikasyonu sağladım. Moda Tasarımdan, Web ve Grafiğe, Dijital Medyadan, 3B ve Teknik Çizime, E-Learning Hazırlamadan Dijital Tasarım alanlarına kadar birçok alanda benden özel ders talep edebilir, ayrıca bu yaratıcı alanlarda freelancer olarak hızlıca fikirlerinizi işe dönüştürmemi isteyebilirsiniz.

 • ​Yazılım Becerileri
 • Tasarım Becerileri
 • Medya Becerileri
 • Pazarlama Becerileri

Photoshop, Indesign, Canva
95%
Illustrator, CorelDraw
95%
After Effect, Premiere, Nuke
95%
CLO 3D, Marvelous Designer, Keyshot, Daz 3D
95%
Figma, AdobeXD
95%
PHP, Python, MYSQL, SASS, JavaScript, CSS3, HTML5
95%
Vue.js, Bootstrap, Tailwind CSS, jQuery, SASS
95%
Wordpress Developer, Joomla, Shopify, Opencart
95%

Dil Becerileri

Kürtçe

Türkçe

Fransızca

Müşteri

Referans

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimle irtibata geçin, en doğrusunu onlar söyleyecektir.

Instagram'da ki çalışmalarıma bakmak ister misin?

Ben, istediğin konuda özel ders veririm.

Ben, işlerini freelancer yaparım.

Ben, işlerini freelancer yaparım.