YouTuber Eğitimi Özel Ders

 2.900,00

YouTuber eğitimi diğer adıyla Dijital Girişimcilik (Digital Entrepreneurship) ile YouTube dünyasında dijital video, banner ve her türlü hareketli animasyonları hazırlayabilir, özel yetenek alanınızla birlikte daha başarılı bir video uzmanı olabilirsiniz. Başarılı bir  multimedia tasarımcısı olarak jenerik hazırlama, senaryo canlandırması, etkili sunular oluşturma konularında uzman bir tasarımcı YouTuber olarak videolarınızı oluşturabilirsiniz. Yapmaya hazırlandığınız iş ne olursa olsun, Hollywood profesyonellerinin kullandığı uygulamalarla tanışacaksınız. Bu tekniklerle YouTube’da beğeni, izleme ve abone rekorları kırın ya da vazgeçilmez bir videografiker gibi olun. İstediğiniz kamera veya telefondaki çekimleri içe aktarın, klipleri kırpın, başlıklar ekleyin ve sesleri düzeltin. Pratik araçlar ve çok sayıda adım adım bire bir özel ders sayesinde, kısacık bir sürede muhteşem işler ortaya koyacaksınız.

YouTube, Sosyal Medya ve Video SEO (videolarınız nasıl daha iyi ön plana çıkarılır vs..)  bilgisi aktarıldıktan sonra, Adobe Photoshop ile kendi stilinizi yaratmayı, Adobe Captivate programı ile interaktif uygulamalar hazırlamayı, elde ettiğiniz video çekimlerini Premiere ve After Effects ile görselleştirmeyi,  ses efektlerinizi Adobe Soundbooth ile istediğiniz gibi düzenleyerek YouTube video formatında kaydedip YouTube ortamında yayınlamayı öğreneceksiniz.

Kategoriler: , , Etiketler: , , ,

Product Description

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, senin videografiklerini oluştururum.

Hareketli Grafik Sanatı Eğitimi; jenerik ve video reklam tasarımları , hareketli görsellerle web ve multimedia hareketli tasarımları hazırlamak isteyenler için hazırlanmış bir eğitimdir. Video çekimlerini montajlamak, grafik görselleriyle bir kompozisyon oluşturarak hareketlendirmek, müzik ve ses eklemeleri ile başarılı video çalışmaları yapmak isteyen kişilere yönelik bir eğitim paketidir. Hareketli grafik sanatı için eğitimi verilecek olan programlar Adobe Illustrator, Adobe After Effect, Adobe Premiere, Adobe Photoshop ve Adobe Character Animator yazılımlarıdır.

Infografik, jenerik, tipografi, karakter oluşturma ve rigleme eklentileri, flash etkileşimli banner,3d animasyon import, green screen ile ilgili bilgiler de aktarılacaktır.

Hareketli Grafik eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.