Tasarım
Çağıl Turizm

Çağıl Turizm

Tasarlamış olduğum bir kurumsal kimlik tasarımı. Siz de kurumsal kimliğinizi oluşturmak ya da yenilemek istiyorsanız benimle iletişime geçin.

Çağıl Turizm Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Tıpkı bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi için sonsuz büyük önem taşır.

Logo tasarımı ve slogan bir kurumsal kimliğin oluşumundaki en önemli iki öğedir. Tüketicinin bir markayla ilgili ilk dikkatini çeken öğe o markanın logosudur. Ardından okuduğu slogan. Sadece birkaç kelimeden oluşan bir slogan, markanın yaptığı iş ve sundukları hakkında pek çok ipucu verebilir. Bu nedenle hayli önemlidir.

Logo, Kurumsal Kimlik, Reklam Kampanyası, Basın İlanı, Katalog, Broşür, Poster, Ambalaj, Web Site, Mobil APP, Sosyal Medya Yönetimi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olabilirim.

Kurumsal renkler ve fontlar ise bir markanın gölgesi gibidir, markayı olduğu her yerde takip eder. Kurumsal web-siteleri, resmi evraklar, zarflar, kartvizitler, dosyalar vb. her yerde onların izi ve yansımaları mutlaka vardır, bu nedenle seçerken çok dikkat edilmesi gerekir. Her kurumsal renk mutlaka belli bir fikri temsil ediyor olmalıdır. Kurumsal renkler bir nevi müşterilerime vermek istediğim mesajların, duyguların sembolüdür. Pozitif duygular uyandırmakta, ürünlerinizi satın almaya yönlendirmektedir.

Ben, harika bir kurumsal kimlik tasarımı yaparım.

Ben, harika bir kurumsal kimlik tasarımı yaparım.

  • Category : Grafik Tasarım
  • Date : 18 Ocak 2017
  • Dahil : Kartvizit Tasarımı, Antetli Kağıt Tasarımı, Diplomat Zarf Tasarımı, İnteraktif CD Tasarımı, Cepli Dosya (Sunum Dosyası) Tasarımı, Karton Poşet Tasarımı
  • Tür : Basım/Yayın
  • Sunduğum Ajans : BTKARE
Logo Tasarımı