Çakmak
Çakmak Tasarımı

Çakmak Tasarımı

Alıcı kitleniz ile uyumlu, tasarım yönü güçlü, sadece ürününüze özel etkileyici ve profesyonel bir tasarım istiyorsanız benimle iletişime geçin.

Özel Çakmak Tasarımı

Çakmak desen tasarımı çakmağın kimi zaman önüne geçen, çakmağın kalitesini artıran, kısacası onu var eden kıyafeti gibidir. Bir çakmak tasarımı ne kadar başarılı tasarlanırsa, hedef kitlesini de aynı oranda kendisine çekerek kalitesini artırır.

Çakmak tasarımının temel sebebi her ne kadar ürünü süslemek olarak bilinsede, onu fikirlere büründürmek, rekabet pazarında insanlar arasında fikirlerin sembolize edilmesine dönüşür. Çakmak; tasarımıyla ben buradayım demesini sağlar.

Çağmağı konuşturan şey tasarımı olduğu için bu noktada tasarımcının yenilikçi ve doğru fikirlerle dolu olması gerekir. Bugüne kadar yaptığım çakmak tasarımlarında çakmağı ön plana çıkartacak, kişilerin algıda seçicilik yapmasına sebep olacak şekilde dikkat çekici, rakip ürünlerin önüne geçecek tasarımlar yapmaya çalıştım. Bunları yaparken çakmağın biçini, müşteri profilini ve rakiplerini iyi araştırmak gerekir. Ancak böyle bir araştırmadan sonda sağlıklı ve başarılı bir çakmak tasarımı üretilebilir.

Çakmak tasarımında en önemli unsurlardan biri de renk seçimidir. Potansiyel alıcıya yönelik duyguları harekete geçirecek renklerin seçilmesi, satın almaya yönlendirmek için renk analizi yapılması tasarımı başarılı kılacaktır. Kullanılan renkler çakmağı canlı, neşeli, sıcak ve enerjik gösterebilirken soğuk, negatif, kötü duygular yaratacak şekilde de gösterebilir. Kötü çakmak tasarımı en iyi ürünü dahi satın almamaya kadar götürebilecek etkilere sahiptir. Bu nedenle çakmak tasarımında kullanılan görseller, desenler, yazı tipi ve en önemlisi renkler hedef kitleye göre doğru seçilmeli, uygun bir şekilde tasarımla birleştirilmelidir.

Araştırmalara göre tüketicinin ürünle göz göze gelip almaya karar vermek için geçirdiği süre 3sn, bu kısa süre içinde müşteriyle duygusal bağ kurup sizi tercih etmesini sağlamak, işte bu doğru bir çakmak tasarımının gücünü gösterir.

Ben, ihtiyacınız olan çakmak tasarımı yaparım.

Ben, ihtiyacınız olan çakmak tasarımı yaparım.

  • Category : Ürün Tasarım
  • Date : 3 Kasım 2019
  • Ürün : Çakmak
  • Kullanım : Aksesuar
  • Renk : Beyaz,Sarı,Mor...
Ürünü İncele