Maya, Photoshop, Illustrator, After Effects , Premiere Pro, Media Encoder

Graphic Designer

“Hayal et, tasarla, çek, uzat ve bırak”

HD izle
Grafik
Graphic Designer

Graphic Designer

Özgün Hareketli Grafik Tasarımı

Hareketli Grafik Sanatı (Motion Graphics Art), fotoğraf, çizim ve videoların bir kompozisyon dahilinde birleştirilmesi, efektlerle görselleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan bir sanattır. Adobe Photoshop programı ile animasyon için fotoğraf, çizim, yazı dosyası gibi malzemeler hazırlanır. Adobe After Effects programında ise mevcut videolar ve hazırlanmış Photoshop görselleri bir araya getirilerek efektler ve zamana dayalı düzenlemelerle bir kompozisyon dahilinde video animasyonlar hazırlanır. Adobe Premiere programı ile videoların montajı, video ve ses efektlerinin birleştirilmesi ve video zaman ayarlamaları yapılır.

Motion graphics programlarından en sık kullandığım ve en popüler olanı After Effects’tir. Diğer motion graphic programlarına da şu örnekleri gösterebilirim: Nuke, Flame, Fusion, Toxik, Motion, Shake, Combustion.

Hareketli Grafik Sanatı Eğitimi almak isteyenler; jenerik ve video reklam tasarımları , hareketli görsellerle web ve multimedia hareketli tasarımları hazırlamak isteyenler için özel dersler veririm. Video çekimlerini montajlamak, grafik görselleriyle bir kompozisyon oluşturarak hareketlendirmek, müzik ve ses eklemeleri ile başarılı video çalışmaları yapmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hareketli Grafik Sanatı Videosu yaptırmak isteyenler; hazırlanması istenen motion graphics videosunun süresi, seslendirme metni, dili, içerikte kullanılacak görsel tasarımlar, vb. faktörler motion graphics videolarının fiyatlarının değişken olmasına sebep olur. Her bütçeye uygun kaliteli motion graphics çözümler suna bilirim. Motion graphics videolar işinizi etkili bir şekilde anlatmak, olumlu geri dönüşler almak ve iletişim stratejilerinizin etkileşimlerine ivme kazandırmak için en etkili video çözümlerindendir. Siz de motion graphic video çözümlerinden faydalanmak ve motion graphics videoların fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen benimle iletişime geçiniz.

Ben, istediğiniz kompozisyon da hareketli grafik yaparım.

Ben, istediğiniz kompozisyon da hareketli grafik yaparım.

  • Category : Video Tasarım
  • Date : 18 Ocak 2017
  • Program : Maya, Photoshop, Illustrator, After Effects , Premiere Pro, Media Encoder
  • Kapsam : Hareketli Grafik
  • Kullanım : Dijital Medya
YouTube'da