Yazılım
Haskaya SRC

Haskaya SRC

Kurumsal kimlik çalışmanız ile uyumlu, SEO Altyapısı güçlü, sadece firmanıza özel etkileyici ve profesyonel bir web site tasarımı istiyorsanız benimle iletişime geçin.

haskaya-src

Haskaya SRC Web Site Tasarımı

Hazırladığım siteler de PHP yazılım dili, MYSQL veri tabanı yapısı kullanmaktayım. Müşterilerimin istekleri doğrultusunda ASP ve diğer dillerde de yazılan yazılımlar ile site oluşturabilir ya da mevcut sitelerinizi geliştirebilirim. Web sitelerinize özel kontrol paneli yazılımı entegrasyonu ile web sayfanızı kolaylıklı yönetebilir, tamamen isteklerinize özel hazırlanan kontrol paneline daha birçok özellik eklemem sadece hayal gücünüze bağlıdır.

Kurumsal web sitenizin tasarımının yanı sıra işlevselliğide oldukça önemlidir. Sizlere yıllar içerisinde kazanmış olduğum tasarım ve yazılım tecrübelerimden faydalanarak kullanıcı deneyimi mükemmelleştirilmiş üstün web siteler hazırlamaktayım. Ürünlerinizi internet üzerinden satıyorsanız ve kargo takibi ödeme takibi stok bilgisi ürün giriş çıkışı vb. gibi birçok personel yükünü özel e-ticaret yazılım bilgim ile önleyebilir tüm satışlarınızı yeni e-ticaret sitenizden yapıp yönetebilirsiniz.

Siteniz oluşturulurken, görünebilir kılmak için arama motorlarına uyumlu seo altyapısı ile geliştirmekteyim. Çünkü amacım sadece güzel görünen bir web sayfası yapmak değil, gerçekten işinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran bir proje yapmak…

Yapılan araştırmalara göre 2016 yılında ziyaret edilen web sitelerin %34’ü mobil cihazlar kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bu oran internetin mobil ortamdaki gücünü açıkca ifade ediyor.  Bu nedenle tüm web sitelerinizi mobil platformlar için uyumlu olarak tasarlıyorum.

Ben, ihtiyacınız olan websitenizi yaparım.

Ben, ihtiyacınız olan websitenizi yaparım.

  • Category : Web Tasarım
  • Date : 18 Ocak 2017
  • Dahil : Responsive, SEO Altyapısı, Yönetim Paneli, Kurumsal Kimlik Uyumu, Tipografi, Mail İmza, Mail Entegrasyonu, Sosyal Medya Entegrasyonu , Geliştirebilir Plugin Sistem, VR 3D Uyumu
  • Kapsam : Dijital Çözümler
Siteyi İncele