Ürün
Karton Çanta Tasarımı

Karton Çanta Tasarımı

Alıcı kitleniz ile uyumlu, tasarım yönü güçlü, sadece ürününüze özel etkileyici ve profesyonel bir tasarım istiyorsanız benimle iletişime geçin.

Karton_Canta_Tasarimi

Karton Çanta Tasarımı

Karton Çanta tasarımı ürünün kimi zaman önüne geçen, ürünün kalitesini artıran, kısacası onu var eden kıyafeti gibidir. Bir Karton Çanta tasarımı ne kadar başarılı tasarlanırsa, hedef kitlesini de aynı oranda kendisine çekerek içinde barındırdığı ürünü korumakla birlikte kalitesini artırır.

Karton Çantanın temel sebebi her ne kadar ürünü dış etkilerden korumak, onu taze olarak saklamak ve taşımak olsa da, rekabet pazarında Karton Çanta tasarımla buluşarak reklam ve pazarlama aracına dönüşür. Karton Çanta; ürünü, zedelenmelere, çarpmalara, ıslanmalara ve düşmelere karşı etkilerden korurken aynı zamanda tasarımıyla içerisindeki ürünün varlığını tanıtır, ben buradayım demesini sağlar.

Ürünü konuşturan şey Karton Çanta tasarımı olduğu için bu noktada tasarımcının yenilikçi ve doğru fikirlerle dolu olması gerekir. Bugüne kadar yaptığım Karton Çanta tasarımlarında ürünü ön plana çıkartacak, kişilerin algıda seçicilik yapmasına sebep olacak şekilde dikkat çekici, rakip ürünlerin önüne geçecek tasarımlar yapmaya çalıştım. Bunları yaparken ürünün özelliklerini, tarihçesini, müşteri profilini ve rakiplerini iyi araştırmak gerekir. Ancak böyle bir araştırmadan sonda sağlıklı ve başarılı bir Karton Çanta tasarımı üretilebilir.

Karton Çanta tasarımında en önemli unsurlardan biri de biçimdir. Potansiyel alıcıya yönelik algıyı harekete geçirecek biçimlerin seçilmesi, satın almaya yönlendirmek için biçim analizi yapılması tasarımı başarılı kılacaktır. Kullanılan biçim Karton Çantayı canlı, neşeli, sıcak ve enerjik gösterebilirken soğuk, negatif, kötü duygular yaratacak şekilde de gösterebilir.

Ben, ihtiyacınız olan çanta tasarımı yaparım.

Ben, ihtiyacınız olan çanta tasarımı yaparım.

  • Category : Ürün Tasarım
  • Date : 18 Ocak 2017
  • Ürün : Kutu
  • Kullanım : Ürün saklama
  • Renk : Dark
Ürünü İncele