Mekan
Ofis İç Mekan Modelleme

Ofis İç Mekan Modelleme

Sizde İç Mekan Tasarımı hazırlamak isterseniz benden özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Veya benden fikirlerinizi üretime dönüştürmeyi isteyebilirsiniz.

Ofis İç Mekan Modelleme

3B Tasarım Ofis İç Mekan Modelleme herhangi bir objenin, karakterin veya hayal ürünü tasarımın sanal ortamda belirli programlar yardımıyla hazırlanmasıdır.

Ofis Modelleme işlemi bir çok farklı program yardımıyla yapılabilmektedir, ben organik modellemelerinde Autodesk Maya, katı modellemelerde ise 3Ds Max isimli programlar başta olmak üzere farklı programlar da kullanmaktayım.

Sizden gelen bilgiler doğrultusunda, 3B tasarım, Mimari görselleştirme ve 3B Animasyon çalışmalarını hızlı kaliteli ve görsel bir şekilde hazırlayarak, proje bitimi ve sonrası hizmetleri ile size yüksek kalite ve güvenilir bir hizmet sunmaktayım.

Ofis Mimari modelleme, endüstriyel modelleme, 3b görselleştirme, 3b animasyon ve 3b reklam filmi konusunda hizmete ihtiyaç duyduğunuzda kalitem, hızım, uygun fiyat aralığım ve hayal gücüm sizlere yaratıcı çözümler sunuyor ve üstün hizmet anlayışımla foto gerçekçi görseller hazırlıyorum.

İhtiyaç duymanız durumunda 3b modellenen sahneleri kamera çekimi yapılmış videolarla birleştirerek görsel öğelerinizi gerçeğe yakın hale getiriyorum. Sadece hayal gücünüzle sınırlı olan 3b görselleştirme çalışmalarını istekleriniz doğrultusunda ton karakter ve objelerle de hayata geçirerek çocukların ve gençlerinde ilgisini çekecek hale getirebiliyorum.

Ben, hayalinizdeki iç mekanı tasarlarım.

Ben, hayalinizdeki iç mekanı tasarlarım.

  • Category : 3B Tasarım
  • Date : 18 Ocak 2017
  • Program : Autodesk Maya, V-ray, After Effects Photoshop CC
  • Alan : Ortam
  • Modelleme : Katı
  • Kullanım : Mimari
  • Konu : Mimari ve endüstriyel modelleme üzerine
Geri Dön