Tasarım
Özel Kartvizit Tasarımı

Özel Kartvizit Tasarımı

Tasarlamış olduğum bir kartvizit tasarımı. Siz de kurumsal kimliğinizi oluşturmak ya da yenilemek istiyorsanız benimle iletişime geçin.

Özel Kartvizit Tasarımı

Örnek mahiyetinde hazırlamış olduğum kartvizit örneğidir. Edindiğim yazılım ve tasarım bilgisi ile Data Merge sistemi sayesinde bir kaç dakika içerisinde binlerce personelinize kartvizit üretebilirim. Artık firmanız için yaptırmak istediğiniz kartvizit tasarımı  için reklam ajanslarına yüklü miktarlarda para ödemenize gerek yok. Ya da binlerce personeliniz için hazırlanmasını istediğiniz kartvizitler için reklam ajanslarından size aylar sonra iş teslim etmelerini beklemek zorunda değilsiniz. Belirttiğim alanlara ilişkin olarak benimle direkt iletişim kurarak, istediğiniz alanda hızlı, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Kartvizit tasarımının yanı sıra kurumsal kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Tıpkı bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi için sonsuz büyük önem taşır.

Kartvizit tasarımı da bir kurumsal kimliğin oluşumundaki en önemli öğelerden biridir. Tüketicinin bir markayla ilgili ilk dikkatini çeken öğe o markanın kartvizitidir. Daha önce de vurguladığım gibi diğer bir öğe de logo ve slogandır. Sadece birkaç kelimeden oluşan bir slogan, markanın yaptığı iş ve sundukları hakkında pek çok ipucu verebilir. Bu nedenle hayli önemlidir.

Kartvizit Tasarımı, Logo, Kurumsal Kimlik, Reklam Kampanyası, Basın İlanı, Katalog, Broşür, Poster, Ambalaj, Web Site, Mobil APP, Sosyal Medya Yönetimi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olabilirim.

Kurumsal renkler ve fontlar ise bir markanın gölgesi gibidir, markayı olduğu her yerde takip eder. Kurumsal web-siteleri, resmi evraklar, zarflar, kartvizitler, dosyalar vb. her yerde onların izi ve yansımaları mutlaka vardır, bu nedenle seçerken çok dikkat edilmesi gerekir. Her kurumsal renk mutlaka belli bir fikri temsil ediyor olmalıdır. Kurumsal renkler bir nevi müşterilerime vermek istediğim mesajların, duyguların sembolüdür. Pozitif duygular uyandırmakta, ürünlerinizi satın almaya yönlendirmektedir.

Ben, harika bir kartvizit tasarımı yaparım.

Ben, harika bir kartvizit tasarımı yaparım.

  • Category : Grafik Tasarım
  • Date : 3 Kasım 2019
  • Dahil : Kartvizit Tasarımı, Antetli Kağıt Tasarımı, Diplomat Zarf Tasarımı, İnteraktif CD Tasarımı, Cepli Dosya (Sunum Dosyası) Tasarımı, Karton Poşet Tasarımı
  • Tür : Basım/Yayın
  • Sunduğum Firma : Özel
Geri Dön