Afiş
Reklam Panosu Tasarımı

Reklam Panosu Tasarımı

Alıcı kitleniz ile uyumlu, tasarım yönü güçlü, etkileyici ve profesyonel bir pano, poster, afiş istiyorsanız benimle iletişime geçin.

Reklam Panosu Tasarımıreklam-pano-tasarim

Reklam Pano Tasarımı

Reklamcılığın ilk zamanlarındaki iletişim materyalleri olan Pano, afiş ve posterler günümüzde de etkisi korumaktadır. Görsel hafızanın %80 oranındaki hatırlatıcı etkisini dikkate aldığımızda afişlerin insanlara neler anlatabileceğini hayal etmek zor olmaz.

Reklam Panosu Tasarımı genellikle bir duyuru için tercih edilmektedir. Bu sinema, tiyatro, konser gibi bir etkinlik olabileceği gibi farkındalık oluşturmak, dikkat çekmek için hazırlanan toplumsal mesajları da konu alabilir.

Reklam Panosu tasarımları artık interaktif ortamlara taşınmış durumda. İletişimin gittikçe çoğaldığı günümüz dünyasında önemli bir kanal sağlayan web siteleri ve web sitelerindeki reklam alanları sıklıkla kullanılan mesaj iletme alanlarıdır. Sanat ve tasarım akımlarının gelişmesiyle çağdaş ve yaratıcılık kokan, özgüveni yüksek afişlerle karşılaşmamız mümkün. Teknoloji alıp başını gitmiş olsa da afiş, pano ve poster hiç modası geçmeyen reklam ürünleridir. Birçok firma Pano, afiş ve posterleri sık sık kullanırlar. Reklam Panosu Tasarımımı ön plana çıkararak diğer binlerce örneklerden ayıran şey ise başarılı bir tasarımdır.

Ben, ihtiyacınız olan afiş tasarımı yaparım.

Ben, ihtiyacınız olan afiş tasarımı yaparım.

  • Category : Grafik Tasarım
  • Date : 18 Ocak 2017
  • Ürün : Pano
  • Kullanım : Pano
Geri Dön