Moda
T-Shirt Tasarımı

T-Shirt Tasarımı

T-Shirt modelleriniz üzerine istediğiniz tasarımı yapabilirim.

T-Shirt Peace Tasarımı

1- Tasarladığınız T-shirt vb. her ürünü üretip müşterilerinize sunmanın ne kadar maliyetli ve yorucu olduğunun farkındayım! Kullandığım yazılımlar sayesinde tasarladığınız ürünü üretmeden önce en ince detayına, hatta kıvrımlarına kadar tasarlayıp, sonrasında üretime karar vermenizi sağlayabilirim.

2- 3B Sinema Filmi ve 3B Oyunlar için hazırladığınız karakterlerinizin de bir kişiliği var!  Tasarlayacağınız giysilerle karakterinizin kişiliğini kıyafetlerine yansıtırım.

3- 3D Modelleme yazılımlarında oluşturduğunuz sanal karakterler, sanal ortamlar ve modellerin üzerine her türlü deri ve kumaşı, gerçeğe son derece yakın bir şekilde giydirebilirim.

4- Yatak, yorgan yastık gibi deri ve kumaş ihtiva eden görsellerin fotoğraflarını tek tek çekmekle uğraşmayın, kullandığım yazılımlar sayesin de kolayca hazırlarım.

Çalıştığım bir çok firma, kataloglarında kullandıkları yatak, yorgan, yastık gibi deri ve kumaş ihtiva eden görsellerin fotoğraflarını tek tek çekmekle uğraşmayıp kullanmış olduğum 3B teknolojisi sayesinde kolayca hazırlamaktadır. Kataloglarda kullanılan ürün fotoğrafları genellikle gerçek zannedilmekte, ürünlerin sanal ortamda üretildiği anlaşılmamaktadır. Dünyanın büyük mobilya perakende devleri, ürün kataloglarının tasarlanmasında bu yöntemi tercih etmektedir.

Bu sektörlerde yaşanan en büyük zorluklar, yeni bir ürünü üretip teşhire koymak, resimlerini çekip katalog oluşturmak ve müşterilere sunmaktır. Tüm bu süreçlerin her bir yeni tasarım ürün için uygulanması çok maliyetli ve neredeyse imkansız olacağından bu maliyetlerden dolayı üretilemeyen birçok tasarım boşa gitmektedir. Ayrıca bu durum tasarımcıların hayal gücünün önünde büyük bir engel oluşturmaktadır. Oysa çok kısa bir sürede, kolayca tasarlayacağınız ürünlerin sayısız versiyonlarını ve renklerini, her yönü ile sanki üretilmiş gibi kataloğa aktarabilir, müşterilerine sunup onay ve sipariş aldıktan sonra üretime geçirebilirsiniz. Böylece hem maliyet hem de zaman açısından kar elde edeceksiniz.

Kullandığım yazılımların güçlü arayüzü sayesinde moda tasarımcıları ile keyifle çalıştım. Tasarımı oluştururken bu yazılımlar tarafından aynı ekranda otomatik olarak gerçek ölçülerle oluşturulan kalıplar, doğrudan üretilmeye hazır hale gelmektedir. Bu sayede hazırladığım tasarımların gerçek dünyada nasıl görüneceği ve hareket edeceği büyük bir gerçekçilikle simule edilebilir olmaktadır.

Ben, ihtiyacınız olan websitenizi yaparım.

Ben, ihtiyacınız olan T-shirt tasarımını yaparım.

  • Category : Ürün Tasarım
  • Date : 3 Kasım 2019
  • Dahil : Gerçek Ölçüler, Tipografi, Baskıya Uygun Tasarım, Model Uyum ve 3D Sunum
  • Kapsam : Tekstil Teknolojisi
Geri Dön