Bayrak
Yelken Bayrak Tasarımı

Yelken Bayrak Tasarımı

Alıcı kitleniz ile uyumlu, tasarım yönü güçlü, etkileyici ve profesyonel bir pano, poster, afiş istiyorsanız benimle iletişime geçin.

Yelken Bayrak Tasarımı

Arabam.com firması için hazırlamış olduğum ve yelken bayrak olarak tanımlanan bu reklam ürününe sahip olmak isterseniz firmanıza özgü bir tasarım hazırlarım.

Reklamcılığın ilk zamanlarındaki iletişim materyalleri olan bayrak, pano, afiş ve posterler günümüzde de etkisi korumaktadır. Görsel hafızanın %80 oranındaki hatırlatıcı etkisini dikkate aldığımızda afişlerin insanlara neler anlatabileceğini hayal etmek zor olmaz.

Yelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Yelken bayrağı açılış etkinliklerinden fuar organizasyonlarına, mağaza önlerine kadar markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Yelken bayrak bir diğer adıyla plaj bayrağı üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede dahi fark edilmenizi sağlar. Yapısı itibariyla rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.

Yaygın olarak kullanılan yelken bayrak ölçüleri 72×250 santimetre ve 72×300 santimetredir.  Plaj bayrak, dubalı bayrak veya olta bayrak olarak da bilinen yelken bayrağı, tanıtım yapmak istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Yelken bayrak reklam, kampanya, duyuru, fuar organizasyonlarında, kapı önü süslemelerinde, açılışlarda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Mağaza önleri, fuar standları veya firma tanıtımlarında kullanacağınız yelken bayrak fark edilmenizi sağlar. Yelken bayrak uzun kullanım ömrü ve yarattığı etki nedeniyle çok tercih edilen reklam materyalleri arasındadır.

Plaj bayrağı, dubalı bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak, yelken bayrak günümüzde artık tüm esnafın dükkanlarında ve şirket önlerinde reklam dubası gibi kullandığı bir bayrak çeşitidir. Halk arasında ismi olta bayrak, yelken bayrak gibi geçen ve asıl ismi  belirttiğim gibi “Plaj Bayrağı” dır.

Yelken  Bayrak Tasarımı tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür.

Ben, ihtiyacınız olan yelken bayrak tasarımı yaparım.

Ben, ihtiyacınız olan yelken bayrak tasarımı yaparım.

  • Category : Grafik Tasarım
  • Date : 19 Nisan 2019
  • Ürün : Bayrak
  • Kullanım : Fuar, Rüzgara açık alan
Geri Dön