3D Animasyon Eğitimi Özel Ders

 5.200,00

3D Animasyon eğitimleri ile, dünya çapında yaygın olarak tercih edilen animasyon programlarının en güncel versiyonları kullanarak özel ders alan öğrencilerimi bu konuda yetiştirmeyi amaçlıyorum. 3D Animasyon Eğitim Paketi ile beraber, oyun sektörü, TV ve ajanslardan başlayıp Sanat Yönetmenliği’ne (Art Direktör) kadar uzanan oldukça geniş bir kariyer planı oluşturabilirsiniz.

Kategoriler: , , Etiketler: , ,

Product Description

3D Animasyon Eğitim’indeki tüm paket eğitimleri aldıktan sonra; 3D modelleme, ileri düzey görselleştirme, 3D karakter tasarımı ve animasyon, fotoğraf işleme ve grafik düzenleme, dizi, film, reklam montajı gibi kurgular yapabilme ve ses/müzik efektleri düzenleyip ekleyebilme, hareketli görüntü grafikleri ve jenerik hazırlamaları gibi pek çok konuda bilgi sahibi olacak ve şu eğitim başlıklarının her birinin kullanıcısı olabileceksiniz.

3ds Max Eğitimi, Adobe After Effects Eğitimi, Adobe Premiere Eğitimi, Adobe Photoshop Eğitimi, Poser Eğitimi, Vue Eğitimi

3D Animasyon eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, hayalinizdeki her şeyi 3D tasarlarım.