Adobe Character Animator Özel Ders

 2.300,00

Adobe Character Animator Özel Ders 2B bir karakter oluşturma ve canlandırma eğitimidir. Character Animator, yüz hareketlerinizi kopyalar ve bu sayede karakterleriniz gerçekçi şekilde hareket eder ve tepki verir. Siz de bu özel ders ile birlikte adeta yaşamı aktaran sanatsal çalışmalar yapmaya başlayacaksınız. Baş döndüren, dudak uçuklatan animasyonlar yapmakla kalmayacaksınız. Canlı yayınlar, öğrenci projeleri, karikatürler için veya sadece sosyal medyada arkadaşlarınızı büyülemek amacıyla 2B animasyonlar oluşturabileceksiniz. Eğitim uygulamalı olup Illustrator veya Photoshop’ta karakterimiz oluşturulacak veya Character Animator’da bulunan kuklalardan biriyle işe koyulacağız.

Kategoriler: , , Etiketler: , , ,

Product Description

Adobe Character Animator Özel Ders sonrası karakterinizi hareket ettirmek çok fazla uğraş gerektirmez. El sallama gibi hareketleri klavyeniz veya MIDI aygıtıyla kontrol edebilmeyi öğreneceksiniz. Hareketleri kolayca hatırlamak için düğmeler, kaydırıcılar veya butonlar olarak kaydedilebilmektedir. Ayrıca, yüz mimikleri arasındaki geçişleri yumuşatarak elle hareket kazandırılmış bir görünüm de yaratmak mümkün.

Character Animator, kalkık kaşlardan hareket eden dudaklara kadar yüz ifadelerinizi gerçek zamanlı olarak izler ve web kamerası ve mikrofon kullanarak hareketlerinizi ve sesinizi kaydeder. Böylece siz ne zaman şaşkın, mutlu ya da öfkeli görünseniz karakteriniz de aynı mimikleri yapar.

Adobe Character Animator özel ders eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, 2D karakter animasyonları yaparım.