Tekstil Grafiği Eğitimi Özel Ders

 3.500,00

Tekstil Grafiği eğitimi için; tekstil sektörüne ilgi duyan, desinatör, stilist, halı ve kumaş desen tasarımcıları, t-shirt baskı, digital çizim ve boyama tekniklerine ilgi duyan herkes bu özel dersi talep edebilir.  Tekstil Grafiği özel dersinde yazılım programlarından CorelDraw ve Illustrator ile çizim yaparak CorelDraw’da ve Illustrator’da hazırlanmış ve kumaşa giydirilen tasarımları, ışık, gölgeler ve sunum amaçlı tüm düzenlemeleri de Photoshop programı kullanarak hazırlamayı öğreneceksiniz. Ayrıca hazırladığınız desenleri sanal mankenlere giydirmem ve 3 boyutlu olarak görüntüleme ve hareketlendirme süreçleri de eğitim kapsamındadır.

Kategoriler: , , Etiketler: , , ,

Product Description

Genel detaylar şu şekilde, Photoshop eğitiminde; eskiz renklendirme, raporlama, desen oluşturma, rötuşlama, düzenleme, renk ayrımı, spot renk kullanımı (Özellikle emprime kumaş baskılarında çok tercih edilmektedir.), ışık, gölge ve çizim teknikleri, kumaş desenlerinin kıyafet modellerine yerleştirilmesi gerçekleştiriliyor. CorelDraw ve Illustrator eğitiminde; vektörel çizim teknikleri, desen tasarımı, desenin ölçülü olarak yerleştirilmesi, halı ve kumaş sektörlerine özel desen tasarımları, boyama ve dolgu özellikleri, ölçülü insan vücut çizimi ve kıyafet model çizimleri, t-shirt model ve desen tasarımı yapılıyor. Projelendirme eğitimlerinde; Corel ve Illustrator çizimlerinin Photoshop’a aktarılması ile koleksiyon hazırlama ve sunumunun gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Giydirme eğitimlerinde; Projelendirme eğitimlerinin yanı sıra hazırladığınız desenleri sana mankenlere 3b olarak giydirmeyi ve 3 boyutlu olarak hareketlendirmeyi öğreneceksiniz.

Moriteks, Tekstil Dijital Baskı, Desen Tasarımı, 3B Moda Tasarım ve Tekstil Teknolojileri alanında ülkemizin en büyük tekstil firmalarından birisidir. Buradaki çalışma süresince  3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğum modeller 3D tekstil yazılımlarına aktararak, kıyafet tasarımlarını sanal modeller üzerinde anında düzenleyerek, büyük bir gerçekçilikle simule  ederek çok kısa zamanda tasarımları gerçeğe dönüştürme görevini yürüttüm.  Tüm bu tecrübelerimi de bu özel ders süresince size aktarmaktan çekinmeyeceğim. Tekstil Grafiği eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, istediğiniz desen tasarımlarını hazırlarım.