E-Learning Hazırlama Eğitimi Özel Ders

 3.800,00

E-Learning Hazırlama Eğitimini özel ders olarak aldıktan sonra  Adobe Captivate programı ile interaktif uygulamalar hazırlayacak, elde ettiğiniz video çekimlerini After Effects ile görselleştirecek, ses efektlerinizi Adobe Soundbooth ile istediğiniz gibi düzenleyecek, uygulamanıza Adobe Presenter ile eklediğiniz sunularınızı ekleyerek zenginleştirecek, en son bu uygulamaları swf formatında kaydedip Adobe Connect Pro ile internet ortamında yayınlayacaksınız. Uzaktan erişim özelliği ile internet üzerinden seminerler düzenleyip, uzaktaki şubelerinize de eğitimler verebileceksiniz. Adobe After Effects ile hazırlamış olduğunuz videolarınızı web ortamına uygun hale dönüştürerek başarılı web reklamları hazırlayabilirsiniz. Adobe Illustrator ile ihtiyacınız olan her türlü vektörel düzenlemenizi hazırlayıp diğer programlara başarılı bir şekilde aktarabilirsiniz. Videolarınızı istediğiniz gibi görselleştirebilir klipler hazırlayabilirsiniz. Zor kod sistemiyle uğraşmaya gerek kalmadan web sayfalarınızda yayınlanabileceğiniz anket, sınav, değerlendirme formları gibi interaktif uygulamaları Adobe Captivate ile düzenleyebilirsiniz.

Product Description

Web dünyasında durağan sitelerin yerini kullanıcı dostu ve interaktif uygulamalar almıştır. Reklam sektörü de her geçen gün değişince tüm görseller digital ortamda düzenlenebilir hale gelmiştir.  E-Learning hazırlama paketi bu değişim rüzgarının bir sonucudur.  E-Learning hazırlama eğitimine; digital görselleştirme alanında çalışmak isteyen, web reklamcılığı alanında yaratıcılığına güvenen, e-learning eğitimlerini ve tanıtım demo cd, dvd tasarımlarını hazırlamak isteyen , videolarını web ortamında paylaşmak ve web dünyasındaki tasarımcılığını interaktif uygulamalarla geliştirmeyi amaçlayan ya da youtuber olmak isteyen herkes bu eğitim programına katılabilir. Uzaktan eğitim modeli hazırlamak isteyenler, seminer sunularına hareket kazandırmayı hedefleyen herkes bu eğitimden faydalanabilir. Web master olarak çalışan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen tasarımcılar ile grafik tasarım alanında çalışıp digital video ve interaktif web uygulamalarında görev almak isteyen tasarımcıları kapsayan bir eğitim paketidir.

E-Learning hazırlama eğitimi ile web dünyasında video, banner ve her türlü hareketli animasyonları hazırlayabilir, başarılı bir reklam uzmanı olabilirsiniz. Her geçen gün yaygınlaşan uzaktan öğretim projelerinde görev alarak başarılı bir  multimedia tasarımcısı olabilirsiniz. Jenerik hazırlama, reklam senaryo canlandırması, etkili sunular oluşturma konularında uzman bir tasarımcı olarak ajanslarda, film yapım şirketlerinde, e-learning şirketlerinde, web ajanslarında tasarımcı olarak çalışabilirsiniz.

E-Learning hazırlama eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, e-learning projesini hayata geçirebilirim.