Adobe Premiere Özel Ders

 2.500,00

Yeni ve müthiş fikrinizi dilediğiniz yerde ekranlara taşımak için bu özel dersi kaçırmayın. Sektörde önde gelen video düzenleme yazılımı Premiere Pro özel dersi ile ham çekimleri mükemmel prodüksiyonlara dönüştürecek, renkleri ve sesleri düzeltebilir ve daha fazlasını keşfedebilir bir pozisyona geleceksiniz.

Premiere Pro, film yapımcıları, YouTube kullanıcıları, videografikerler, tasarımcılar gibi bir hikayesi olan herkes tarafından kullanılıyor.

Kategoriler: , , Etiketler: , , ,

Product Description

Adobe Premiere özel dersi, film, dizi ve reklam montajı yapmak isteyenler, videoları müzikle, sesle ve geçiş efektleriyle süslemek isteyenler ve prodüksiyon firmalarında çalışanlar almalıdır.

Kurgu montaj programı Premier, birçok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Son sürümü Premier Pro ile 4K çözünürlüğe ulaşan ara yüzü; hızlı, birebir ve keyifli bir kullanım sunmaktadır. Alacağınız özel ders ile sadece Premier programını kullanmayı öğrenmekle kalmayıp, temel kurgu kuramını ve montaj mantığını da kavrayacaksınız. Başlıca film, klip, TV programı ve haber montajı gibi çalışmaları beraber yürütüp, teknik alt yapınızın oluşmasında büyük avantaj sahibi olacaksınız.

Adobe Premiere özel ders eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, profesyonel video kurgu/montaj yaparım.