Adobe Illustrator Özel Ders

 2.600,00

Illustrator sektörde bir standart haline gelmiş vektör grafiği uygulaması; baskı, web, video ve mobil için logo, simge, çizim, tipografi ve illüstrasyonlar oluşturmanıza olanak sağlar. Milyonlarca tasarımcı ve sanatçı Illustrator’ı kullanarak web simgelerinden ürün ambalajlarına, kitap illüstrasyonlarından reklam panolarına kadar her şeyi oluşturuyor. Basit şekilleri ve renkleri modern logolara, simgelere ve grafiklere dönüştürmek için, kurumsal kimlik, info grafik, 2d karakter çizimi, kurumsal kimlik ve desen tasarımı hazırlmak için bu özel dersi almalısınız.

 

Kategoriler: , , Etiketler: , , ,

Product Description

Illustrator Adobe firmasının vektörel tabanlı grafik geliştirme düzenleme programıdır. Programı kullanarak info grafik tasarımı, web sitesi arayüzleri, desen tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları (logo, kartvizit, zarf, cd yüzü, cd kutusu yüzü, antetli kağıt, firmaların kullandığı faturalar vs..), basılı yayınların (dergi, kitap, gazete ,reklam, afiş, poster vs) içeriği, ilistrasyon çalışmaları, 2d karakter çizimi gibi konularda içerik hazırlayabilirsiniz.

Bu programı başarıyla öğrenenler, işletmelerin grafik ve tasarım hizmetleri sunan bölümlerinde, reklam ajanslarında, yayın kuruluşlarında istihdam imkanı bulabilirler.

Adobe Illustrator özel ders eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, ihtiyacınıza göre vektörel çizimler yaparım.