Grafik Tasarım Eğitimi Özel Ders

 3.800,00

Grafik Tasarım Eğitiminde Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Acrobat, CorelDraw, Tipografi, Etkili Sunum ve Portfolyo Hazırlama Tasarım Teknikleri ve programlarını öğretmekteyim.

Tekstil, matbaa, ambalaj, dijitalart, desinatörlük, dizgicilik, cam-vitray, stilistlik; serigrafi ve renk ayrımcısı gibi geniş yelpazede bilgi sahibi olacak, bu programların hangi tekniklere göre düzenleneceğini öğreneceksiniz.

Grafik Tasarım özel ders aldıktan sonra Matbaa, Reklam ajansları, Grafik tasarım stüdyoları, Fotoğraf stüdyoları, Gazete ve dergiler, Şirketlerin pazarlama ve reklam departmanları, Tekstil tasarım, Ambalaj tasarım , Cam-Vitray , Serbest çalışma (Freelance) gibi bir çok zeminde çalışmalar yürütebileceksiniz.

Kategoriler: Etiketler: , , ,

Product Description

Dijital ortamda yaratıcılığına güvenen, bu sektörde ilerlemek isteyen, temel bilgisayar bilgisine sahip herkes Grafik Tasarım için özel ders alabilir. Öğrencilerim, her programın yapısına uygun olarak; dijital çizim teknikleri, kompozisyon, tasarımda denge unsuru, ışık, perspektif ve baskı teknikleri konularında da yetiştirilecektir.

Grafik Tasarım eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, ihtiyacınıza göre grafik tasarım yaparım.