Ürün
CD – DVD Kapak Kağıdı Tasarımı

CD – DVD Kapak Kağıdı Tasarımı

Alıcı kitleniz ile uyumlu, tasarım yönü güçlü, sadece eserlerinize özel etkileyici ve profesyonel bir tasarım istiyorsanız benimle iletişime geçin.

CD - DVD Kapak Kağıdı Tasarımı

Tüm albümleriniz, podcastleriniz ve müzik parçalarınız için  olağanüstü albüm kapakları oluşturmak amacıyla benimle iletişime geçin. Profesyonel tasarımlara uygun fiyata erişin.

Orijinal kayıtlarını SoundCloud’a yükleyen bir sanatçı veya DJ, ilk albümünü yayınlayan yeni bir müzik grubu veya podcast’inizle yeni kitlelere ulaşmaya çalışan deneyimli bir konuşmacı mısınız? O halde kendi tanıtımınızı yapma sürecine yabancı değilsiniz. Bu konuda da size yardımcı olacak güçteyim.

Unutumayın ki bu da bir üründür. Ürün giyisisi tasarımı, ürünün kimi zaman önüne geçen, ürünün kalitesini artıran, kısacası onu var eden kıyafeti gibidir. Bir ürün giyisisi tasarımı ne kadar başarılı tasarlanırsa, hedef kitlesini de aynı oranda kendisine çekerek içinde barındırdığı ürünü korumakla birlikte kalitesini artırır.

Siz için etkileyici albüm kapakları tasarlamak benim için şaşırtıcı derecede kolay

CD – DVD Kapak Kağıdını konuşturan şey tasarımı olduğu için bu noktada tasarımcının yenilikçi ve doğru fikirlerle dolu olması gerekir. Bugüne kadar yaptığım tasarımlarında ürünü ön plana çıkartacak, kişilerin algıda seçicilik yapmasına sebep olacak şekilde dikkat çekici, rakip ürünlerin önüne geçecek tasarımlar yapmaya çalıştım. Bunları yaparken ürünün özelliklerini, tarihçesini, müşteri profilini ve rakiplerini iyi araştırmak gerekir. Ancak böyle bir araştırmadan sonda sağlıklı ve başarılı bir tasarım üretilebilir.

Tasarımlar da en önemli unsurlardan biri de renk seçimidir. Potansiyel alıcıya yönelik duyguları harekete geçirecek renklerin seçilmesi, satın almaya yönlendirmek için renk analizi yapılması tasarımı başarılı kılacaktır. Kullanılan renkler ürünü canlı, neşeli, sıcak ve enerjik gösterebilirken soğuk, negatif, kötü duygular yaratacak şekilde de gösterebilir. Kötü tasarım en iyi ürünü dahi satın almamaya kadar götürebilecek etkilere sahiptir. Bu nedenle tasarımda kullanılan görseller, desenler, yazı tipi ve en önemlisi renkler hedef kitleye göre doğru seçilmeli, uygun bir şekilde tasarımla birleştirilmelidir.

Araştırmalara göre tüketicinin ürünle göz göze gelip almaya karar vermek için geçirdiği süre 3sn, bu kısa süre içinde müşteriyle duygusal bağ kurup sizi tercih etmesini sağlamak, işte bu doğru bir tasarımın gücünü gösterir.

Ben, ihtiyacınız olan ürün tasarımı yaparım.

Ben, ihtiyacınız olan ürün tasarımı yaparım.

  • Kategori : Ürün Tasarım
  • Date : 18 Nisan 2019
  • Ürün : Album
  • Renk : Sarı
Geri Dön