Katalog
Cepli Dosya Tasarımı

Cepli Dosya Tasarımı

Tasarlamış olduğum özgün bir cepli dosya. Siz de firmanıza özgün bir cepli dosya tasarımı istiyorsanız benimle iletişime geçin.

Cepli-Dosya-Tasarımı-nurol-insaat

Nurol İnşaat Cepli Dosya Tasarımı

Nurol İnşaat cepli dosya tasarımında olduğu gibi cepli dosya tasarımı, pazarlama kampanyalarını harekete geçirmek için çok güçlü bir çevrimdışı pazarlama aracıdır. Firma ve markanızın kurumsal bütünlüğünü, imajını ve duruşunu en iyi şekilde temsil edilmesi gerekir. Sadece grafik unsurlarıyla değil, kullanılan görsel malzemeden sunulan tablolara, okunabilirliğinden baskı kalitesine kadar pek çok unsur etkili ve yerinde kullanılması elzemdir. Etkileyici bir cepli dosya tasarımı, kullandığı materyallerin kalitesiyle ölçülür. Artistik görsel malzemesiyle, markanın kurumsalına uygun seçilen font ve canlı renkleriyle kurumsal imajın bütünlüğü doğru orantılıdır.

Firmanıza ya da markanıza ait her türlü ürün, hizmet ve çalışma projelerinizi kurumsal kimlik bütünlüğünde modern, özgün kurumsal tasarımlar hazırlıyorum. Gelin, imajınızı en iyi yansıtan cepli dosya tasarımını hazırlayayım.

Çalışmalarıma sizleri dinleyerek başlarım. Kurumsal kimliğinize yüklediğiniz anlamı, şirket stratejisini, kısa ve uzun vadedeki beklentilerinizi öğrenmek için bu şart. Daha önce yapılan çalışmalar varsa inceler sektördeki karşılıklarını da ortaya koyan fizibilite raporu hazırlar, sizlerle paylaşırım. Bunun yanı sıra gerekli tüm metin yazım işleri, redaksiyon ya da çeviri çalışmaları da kendimce yapılmaktadır. Bir de 21. yüzyılın olmazsa olmazları vitrindir. Vitrinde sunulan ise içeriğin daha kolay kabulüne imkân kılar. Cepli Dosya tasarımında da sizler için ürün veya hizmetinizin isterseniz profesyonel fotoğraf çekimini yapar, isterseniz imaj bankalarından uygun görselleri seçer adınıza kullanım lisansını alabilirim. İsterseniz de hazırda bulunan görsellerinizin gerekli renk ve ışık ayarlamaları yapar ya da görsellerinizin uygun olup olmadığı hakkında bilgi aktarırım.Katalogda kullanacağımız logonuzun vektörel formatta olması baskıda kaliteli bir sonuç almak için önemlidir. Eğer vektörel formatta logonuz yok ise sizler için hazırlayacağım.

Kurumsal kimlik standartlarınızı öğrendikten sonra öncelikle size özel cepli dosya konsept çalışmaları hazırlarım. Hazırlanan master örneklerinde mutabık kaldıktan sonra iç sayfa tasarımlarına geçerim. Adım adım ilerlettiğim tasarım çalışmalarında amacım en iyi sonucu en kısa sürede sizlere sunmaktır.

Diğer taraftan matbaa baskı süreçleri uğraştığım bir alan değildir. Ancak bu alana hakim olduğumu belirmek isterim. Baskı maliyetler; baskı renklerine (CMYK, pantone, yaldız vb.), boyutuna (A4, A5, özel kesim), sayfa adedine (4 ve katları olmalıdır), kâğıt gramajına (150, 170, 300gr vb.), kağıt tipine (kuşe, amerikan Bristol vb.), laminasyon kullanımları (selefon, lak, vernik vb.), kabartma tekniklerine, cilt tipi (amerikan, tel dikiş, iplik vb.) göre değişiklik gösterecektir. Bu bağlamda tüm bilgileri sizinle paylaşır, oluşturduğum tasarımı bu süreçler üzerinden formüllendiririm.

Ben, harika bir cepli dosya tasarımı yaparım.

Ben, harika bir cepli dosya tasarımı yaparım.

  • Category : Grafik Tasarım
  • Date : 18 Nisan 2019
  • Dahil : Baskı renklerine (CMYK, pantone, yaldız vb.), boyutuna (A4, A5, özel kesim), sayfa adedine (4 ve katları olmalıdır), kâğıt gramajına (150, 170, 300gr vb.), kağıt tipine (kuşe, amerikan Bristol vb.), laminasyon kullanımları (selefon, lak, vernik vb.), kabartma tekniklerine, cilt tipi (amerikan, tel dikiş, iplik vb.) göre tasarım oluşturulmaktadır.
  • Tür : Basım/Yayın
  • Sunduğum Firma : Nurol İnşaat
Geri Dön