Maya, Photoshop, Illustrator, After Effects , Premiere Pro, Media Encoder

Hareketli Logo Animasyonu

“Hayal et, tasarla, çek, uzat ve bırak”

HD izle
Logo
Hareketli Logo Animasyonu

Hareketli Logo Animasyonu

Video Hareketli Logo Tasarımı

Hareketli Logo Grafik Sanatı (Motion Graphics Art), fotoğraf, çizim ve tipografinin bir kompozisyon dahilinde birleştirilmesi, efektlerle görselleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan bir sanattır. Adobe Illustrator programı ile animasyon için logonun fotoğraf, çizim, yazı dosyası gibi malzemeleri hazırlanır. Adobe After Effects programında ise mevcut videolar ve hazırlanmış Logo çizim parçaları bir araya getirilerek efektler ve zamana dayalı düzenlemelerle bir kompozisyon dahilinde hareketli logo animasyonu hazırlanır. Adobe Premiere programı ile videoların montajı, video ve ses efektlerinin birleştirilmesi ve video zaman ayarlamaları yapılır.

Motion graphics programlarından en sık kullandığım ve en popüler olanı After Effects’tir. Diğer motion graphic programlarına da şu örnekleri gösterebilirim: Nuke, Flame, Fusion, Toxik, Motion, Shake, Combustion.

Hareketli Grafik Sanatı Eğitimi almak isteyenler; jenerik ve video reklam tasarımları , hareketli görsellerle web ve multimedia hareketli tasarımları hazırlamak isteyenler için özel dersler veririm. Video çekimlerini montajlamak, grafik görselleriyle bir kompozisyon oluşturarak hareketlendirmek, müzik ve ses eklemeleri ile başarılı video çalışmaları yapmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hareketli Logo Videosu yaptırmak isteyenler; hazırlanması istenen motion graphics videosunun süresi, seslendirme metni, dili, içerikte kullanılacak görsel tasarımlar, vb. faktörler motion graphics videolarının fiyatlarının değişken olmasına sebep olur. Her bütçeye uygun kaliteli motion graphics çözümler suna bilirim. Motion graphics videolar işinizi etkili bir şekilde anlatmak, olumlu geri dönüşler almak ve iletişim stratejilerinizin etkileşimlerine ivme kazandırmak için en etkili video çözümlerindendir. Siz de motion graphic video çözümlerinden faydalanmak ve motion graphics videoların fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen benimle iletişime geçiniz.

Ben, istediğiniz kompozisyon da hareketli logo yaparım.

Ben, istediğiniz kompozisyon da hareketli logo yaparım.

  • Kategori : Video Tasarım
  • Date : 2 Kasım 2019
  • Program : Maya, Photoshop, Illustrator, After Effects , Premiere Pro, Media Encoder
  • Kapsam : Hareketli Logo
  • Kullanım : Dijital Medya
YouTube'da