Adobe Photoshop Özel Ders

 2.800,00

Fotoğraflar, illüstrasyonlar ve 3B resimler oluşturup geliştirin. Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlayın. Videoları düzenleyin, gerçek tabloların simülasyonunu hazırlayın ve daha fazlasını keşfedin. Tüm fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şey bu özel ders ile elinizin altında. Posterlerden ambalajlara, basit bant reklamlardan muhteşem web sitelerine, unutulmaz logolardan göz alıcı simgelere kadar Photoshop  ile bir çok şeyi tasarlamanızı sağlayan bir eğitimdir. Photoshop Pratik araçlar ve kullanımı kolay şablonlar sayesinde, başlangıç düzeyindeki kullanıcılar bile muhteşem işler çıkarıyor. Adobe Photoshop ile 3D Max programına malzeme hazırlayabilir, ayrıca Adobe After Effects ve Adobe Premiere programları ile entegre edebileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz. Dünyadaki milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı Photoshop’u kullanarak imkansız her şeyi mümkün hale getiriyor.

Kategoriler: , , Etiketler: , , ,

Product Description

Adobe ailesinin fotoğraf işleme, tasarım ve grafik işleri üzerine olan ve bu konuya ilgi duyan kişilerin kullandığı profesyonel ve çok yönlü bir programdır. Layer özellikleri sayesinde fotoğrafın farklı düzenlenmesiyle de Adobe After Effects ve Adobe Premiere programlarına animasyon materyali sağlama özelliği bulunmaktadır.

Moda Tasarım ve Tekstil, Basım ve Yayın, Mimarlık, Web Tasarımı, Takı Tasarımı, Karakalem Renklendirme ve Boyama, Fotoğrafçılık, İnfografik özellikle hakim olduğum alanlardır. Tüm bu tasarım alanlarında Adobe Photoshop programı çok sık kullanılmaktadır.

Photoshop özel ders eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, Photoshop işlerinizi yaparım.