Google AdWords Eğitimi Özel Ders

 750,00

Şirketlerde veya ajanslarda SEM yöneticisi / uzmanı olarak yer almak, bu konuda hizmet veren ajanslarda çalışmak, kariyerinizi bu yönde devam ettirmek istiyorsanız; Temel Google AdWords Eğitimi tam size göre! Google AdWords Eğitim Programı ile Google reklamcılığı geniş kapsamlı bir şekilde ele alınarak, bir AdWords kampanyasının nasıl oluşturulacağı, yönetileceği ve nasıl optimize edileceği size tarafımca aktarılmış olacaktır.

Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Product Description

Google AdWords Eğitiminin amacı, Google araması ve Google AdWords hakkında bilgi edinmenizi ve AdWords’ün İnternet arama motoru ve anahtar kelimelere yönelik reklam kavramlarıyla nasıl ilişkili olduğunun size aktarılmasıdır.Markanız için internet pazarlamasının en önemli araçlarından olan AdWords, Google AdWords Eğitimi ile size kullanım alanları, zengin içeriği ve geri dönüşüm sonuçlarını içeren detayları ile aktarılacak.

Google AdWords eğitimini kendi ofisimde ya da öğrencinin talebi olursa kendi evinde vermekteyim.Eğer  öğrenci farkı bir şehirde ise online olarak özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, sanal işletmeniz için SEM danışmanlığı yaparım.