SEO Eğitimi Özel Ders

 2.500,00

SEO işi asla bitmez, arama motorları da trendler de evrim geçirir. O yüzden anahtar kelimelerinizi zaman içinde ona göre ayarlamalısınız; bir şey işe yarıyor diye sonsuza kadar aynı şeyi yapabileceğinizi sanmayın. Onun yerine arama motorlarının nasıl işlediğine ve nasıl değiştiğine ayak uydurun. Buna uyum sağlamak için ise öncelikle SEO ile ilgili bir illeri düzey eğitim almanız gerekiyor. Unutmayın, hiçbir ajans size organik aramalardaki en üst pozisyonları sunamaz. Biri size böyle bir şey sunuyorsa muhtemelen aldatmacadır. SEO için yapılacak en iyi yatırım İleri Düzey SEO eğitimi almaktadır.

İleri Düzey SEO Eğitimi, dijital pazarlamanın en önemli araçlarından olan SEO’nun önemini kavramış kişilere, mesleki anlamda uzmanlık sağlayacak aşamaları, teknikleri ve doğru araçları kullanarak web sitelerini arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Unutmayın sitenizin içeriği ziyaretçilere yönelik olmalıdır, arama motorlarına değil.

Kategoriler: Etiketler: , , ,

Product Description

İleri Düzey SEO Eğitimi, temel seviye SEO bilgisine sahip kişi ve kurumların uzmanlaşmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bu eğitimle; etik, doğru ve güncel optimizasyon tekniklerini öğrenerek, web sitelerinizi arama motorlarında üst sıralara çıkarabilir bu sayede daha doğru ve büyük kullanıcılara ulaşıp, gelirlerinizi arttır ve rakiplerinizden öne geçebileceksiniz. Piyasada nadir bulunan SEO uzmanı olma şansını yakalayacaksınız. Bireysel olarak SEO optimizasyonu yapabilmek için gerekli olan bilgi ve donanıma sahip olacaksınız. Organik aramalarda ilk sayfada olmanın tekniklerini öğrenmiş ve SEO’da uzmanlık seviyesine adım atmış olacaksınız. Eğitim ileri düzey olarak gerçekleşeceği için katılımcıların temel SEO bilgisine sahip olması beklenmektedir.

SEO eğitimini kendi ofisimde ya da öğrencinin talebi olursa kendi evinde vermekteyim. Eğer  öğrenci farkı bir şehirde ise online olarak özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, sanal işletmeniz için SEO danışmanlığı yaparım.