Google Analytics Eğitimi Özel Ders

 500,00

Şirketlerde veya ajanslarda Google Analytics uzmanı olarak yer almak, kariyerinizi bu yönde devam ettirmek istiyorsanız; Temel Google Analytics Eğitimi tam size göre… Tarafımca verilecek bu eşsiz eğitimi kaçırmayın!

Product Description

Google Analytics, Google’in ücretsiz analiz ve raporlama aracıdır. (Web siteniz ayda 5 milyondan az ziyaretçi alıyorsa ücretsiz). Ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili yeni bilgiler sunar. Aynı zamanda satışları ve dönüşümleri ölçmenizi sağlar. Bu özelliği ile bir sayaç gibi de düşünülebilir. Google Analytics eğitimini, web hizmetlerine ilgi duyan ve web sitesinin performansını ölçmek isteyen herkes alabilir. Web master, online pazarlama çalışanları, sosyal medya uzman ve yöneticileri, bir web sitesine sahip tüm şirket sahipleri ve ortakları bu ders için benimle iletişime geçebilir.

Google Analytics eğitimini kendi ofisimde ya da öğrencinin talebi olursa kendi evinde vermekteyim. Eğer  öğrenci farkı bir şehirde ise online olarak özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, sanal işletmeniz için SEO danışmanlığı yaparım.