Marvelous Designer Özel Ders

 3.500,00

Marvelous Designer, tüm dünyada moda, oyun, iç mimari görselleştirme ve animasyon sektörlerinde büyük ilgi gören ve bu sektörlerin lider firmaları tarafından kullanılan yeni nesil bir yazılımdır. Marvelous Designer özel dersi ile sizde bu sektörler de iş imkanı bulabilirsiniz. Marvelous Designer aynı zaman da güçlü bir 3B tekstil tasarım programıdır. Marvelous Designer ile tekstil çizimlerinizi 3 boyutlu hale getirebileceksiniz. Yine farklı programlarda hazırladığınız desenlerinizi marvelous içerisindeki objelere giydirebilirsiniz.

Eğer bir desinatör, stilist, modelist iseniz veya moda tasarım ile ilgileniyorsanız Marvelous Designer programını kullanarak tasarımlarınızı daha gerçekçi bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Kategoriler: , , Etiketler: , , ,

Product Description

Marvelous Designer özel dersi ile model tasarımlarınızı oluşturacak parçalar çizme, oluşturulan parçaların dikiş işlemlerini gerçekleştirme, sahnedeki kumaşların renk, doku ve desen işlemlerini gerçekleştirme, dikilen parçaları modele giydirerek test etme, prova yapma, ürünün bitmiş halini görüp müşterilerinize sanal defileler oluşturma imkanı sunmaktadır. Bu eğitimin sonunda Marvelous Designer sayesinde tasarladığınız ürünü üretmeden önce en ince detayına, hatta kıvrımlarına kadar inceleyip sonrasında üretime karar verebileceksiniz.

Moriteks, Tekstil Dijital Baskı, Desen Tasarımı, 3B Moda Tasarım ve Tekstil Teknolojileri alanında ülkemizin en büyük tekstil firmalarından birisidir. Buradaki çalışma süresince  3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğum modelleri 3D tekstil yazılımlarına aktararak, kıyafet tasarımlarını sanal modeller üzerinde anında düzenleyerek, büyük bir gerçekçilikle simule  ederek çok kısa zamanda tasarımları gerçeğe dönüştürme görevini yürüttüm.  Tüm bu tecrübelerimi bu özel ders süresince size aktarmaktan çekinmeyeceğim.

Marvelous Designer eğitimini öğrencinin talebi olursa online vermekteyim. Eğer öğrenci Belçika da ise ofisim de özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, karakterinizin kişiliğini kıyafetlerine yansıtırım.

Hoşunuza gidebilir…