Profesyonel ve yaratıcı tasarım bilgimle en ileri teknolojiyi ve güncel popüler yazılımları kullanarak firmalarınızın ve ürünlerinizin sektörel değerini arttırmak için 3d animasyon ve fotorealistik görseller hazırlıyorum. Hazırladığım bu görsel öğelerle müşterilerime daha etkileyici ve akılda kalıcı sunumlar yapmanızı sağlayarak anlaşılabilirliğinizi sanatsal bir şekilde yansıtıyorum.

Bu çalışmaları yaparken kullandığım başlıca tasarım programlarım içerisinde, Autodesk 3ds Max, Autodesk Maya, Zbrush, Unreal Engine, Adobe After Effects, Lumion ve Photoshop yer almaktadır.

Saymış olduğum bu programlara profesyonel seviyede hakim olmakla birlikte projelerinize sanatsal bir yaklaşımla ve dokunuşla mükemmel çalışmalar hazırlıyorum. Başlıca çalışma alanlarım 3d animasyon filmler, 3d reklam filmi, mimari animasyon, karakter modelleme ve karakter animasyonları, mimari imajlar oluşturmak, ürün montaj animasyonları, reald 3d, hologram, 3d render, kurumsal tanıtım filmleri ve çağın en önde gelen görsel teknolojisi olan VR (Sanal gerçeklik) yer almaktadır. Daha önce hazırlamış olduğum çok çeşitli tasarımlarımı ve videolarımı profilimden inceleyebilir benzer veya farklı çalışmalara yönelik oluşan ihtiyaçlarınızda benimle iletişime geçebilir, benim oluşturacağım tasarım farkına ve hizmetine sahip olabilirsiniz.

İlgili Eğitimler

Özel dersleri görüntülemek için tıklayın →