Bir tasarımın etkili olabilmesi için o projede çalışan kişinin heyecan ve akla sahip olması gerekir. Müşterilerimle bu doğrultuda çalışırım. Markanızı en iyi şekilde yansıtan akılcı çözümlerim ile kurumsal kimlik ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizler için hazırlıyorum.

Projelerinizi sahiplenerek sizin için çözüm odaklı çalışırım. Sizlerin ne istediği benim için çok önemlidir. Hızlı ve sonuca odaklı çözümler üretirim. Sürekli bilgi paylaşımında bulunurum ve yeni fikirlere açığım. Sorumluluk sahibi davranarak cesur kararlar verir, bu konuda bütün yeteneğimi ortaya koyarım.

Asla yeterli olmayacak; Bence 3 boyut tek başına yeterli değil. Sürekli gelişen teknolojiyle beraber bende kendimi geliştiriyorum. Sadece her zaman büyük hayalleri olanların hayallerini gerçeğe dönüştüren bir birey olmak istiyorum.

Günümüz modern zamanın en önemli sanat dalı olan 3b tasarımın hayatımızın hemen her alanda içerisinde bulunan dijital sanatların temelini oluşturması nedeniyle bu konuda her zaman kendimi eğitimlerden geçirmeme sebep olmuştur. Sadece tasarım yönümü geliştirmekle kalmayıp, günümüz koşullarına en uygun çalışma şekli ve fiyat politikamla da sizin için en iyi çözümlere imza atmaktayım. Her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi isterim.

Benim için önemli olanın sizi kazanmak olduğunu bilmenizi isterim. Diğer kişilerden veya firmalardan araştırıp fiyat aldığınızda, sizin için hazırlamış olduğum fiyat teklifinin sizin için hazırlayacağım çalışmanın kalite ve görselliğine göre ne kadar uygun olduğunu fark edeceksiniz. Sürekli katlanarak artan bilgi birikimimle, uzaman kişiliğimle çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacağım…

En büyük ilkem; projelerinizin vizyonuna uygun çözümler üretmek,sizlerle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Siz müşterilerimle ilişkilerimi kısa vadede düşünmem. İhtiyaç duyduğunuzda benimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu, kendim ve daima  sizin için en iyisini düşündüğümü bilmenizi isterim… “Hazırladığım her proje benim için ayrı değerdir. Yeni bir iş farklı bir heyecan demektir. Farklı çalışmalar yeni alanları tanımama katkıda bulunur. Üstlendiğim her işte değişik dünyalar keşfederim.” Yeni yüz yılın en önemli sunum tekniği konumuna gelen 3b modelleme ve 3b görselleştirme, müşterilere en gerçekçi görüntü ve videoları verebilmeme olanak sağlamıştır. Müşterilerim için hazırladığım çalışmaların kalitesi ile tatmin edebilmek öncelikli hedefimdir. Çözümlerim, çalışmalarım ve iş teslimi sonrasındaki hizmetlerim ile sağladığım güvenilirlik ve yüksek iş ahlakım ile müşterilerin ilk tercihi olmak ise asli vizyonumdur.

3b modelleme ile birlikte sizlere sunduğum hizmetler, 3b animasyon, 3b mimari, 3b reklam filmi başta olmak üzere ihtiyaç duyulabilecek benzer çalışmalardır.

3b animasyon, karakterlerin ve objelerin görüntülerinin değişik yöntemler ve teknikler kullanarak farklı programlardan yararlanıp hareketlendirilmesine ve hareketlendirilen bu görüntülerin video haline getirilmesine denir. Diğer bir deyişle, hazırlanan görsel ögelerin belirli senaryolar doğrultusunda hareketlendirilmesi işlemidir. Mimari görselleştirme, çizilen 2B projelerin bilgisayarlar ve farklı programlar yardımıyla dijital ortamda 3b olarak modellenip tek kare imaj yada animasyon film haline getirilmesidir. Yapım aşamasındaki inşaatların önlerinde bulunan görsellerde gördüğünüz inşaatın bitmiş hali, 3b modelleme ve görselleştirme işlemleri sayesinde mümkün olmaktadır. Mimari tanıtım filmleri mimari projeleri tanıtmanın en etkili yoludur. Mimari görselleştirme, mimari yapının pazarlanmasında çok önemli bir rol oynamaktadır.

3b reklam filmi ürün bilinirliliğini ve marka değerini arttırmak için hazırlanan televizyon veya dijital ortamda ürün veya firmaların tanıtımının yapılması için kullanılan, ister tamamı dijital olarak hazırlanmış isterse gerçek görüntülerle 3b sahnelerin bütünleştirilerek hazırlandığı ve hedef kitleler üzerinde çok büyük etkiye sahip görsel çalışmalardır. İddia ediyorum; sizin için en kaliteli ve etkileyici sunumları en uygun maliyetlerle en hızlı ve sonuca odaklı çözümlerle hazırlarım. Profilimde ki veya hayalinizdeki projelerle ilgili benimle iletişime geçmenizi bekliyorum…

İlgili Eğitimler

Özel dersleri görüntülemek için tıklayın →