Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Özel Ders

 1.800,00

Dijital Pazarlama eğitimi, Dijital pazarlama dünyasında maliyetleri yönetmek, dijital kampanya süreçlerini etkin bir şekilde organize etmek ve doğru briefingler ile tasarımlar üzerinde etkili yönlendirmeler yapmak isteyenler için planlanmış bir programdır. Dijital Pazarlama alanında uzmanlaşmayı hedefleyen ve dijital pazarlama dünyasının tüm süreçlerine hakim olmak isteyen yöneticiler ve konuya ilgisi olan herkes bu eğitime katılabilir.

Kategoriler: Etiketler: , , ,

Product Description

Pazarlama departmanının gelişen teknoloji ile birlikte dijital dünyada da faaliyetleri hız kazanmış ve “Dijital Pazarlama Uzmanı” unvanı ile görev yapacak personel açığının olduğu ortaya çıkmıştır. Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi ile mobil uygulamalardan internete, e-posta’dan SMS’e, mailing, metin ve görsellerine kadar birçok sürece hakim, teknolojiyi takip ederek Google Reklam Yapısını etkin kullanan uzmanlar yetiştirmek üzere hazırlamış olduğum çok kapsamlı bir eğitim programdır. Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitiminde Teori ve bilgisayarlı uygulama eğitimleri ile hazırlık ve uygulama süreçlerindeki akışları tanıyıp doğru yönlendirmeler yapabilecek, pazarlamasını yapacağınız ürün ve/veya hizmetin en etkin dijital kaynaklar eşliğinde dijital ortamlarda pazarlamasını yapabilecek bir dijital pazarlama uzmanı olacaksınız.

Dijital pazarlama eğitimini kendi ofisimde ya da öğrencinin talebi olursa kendi evinde vermekteyim. Eğer  öğrenci farkı bir şehirde ise online olarak özel ders yapmak mümkün.

Size özel ders ile ilgili detaylı bilgi veririm.

Ben, ürünlerinizin satışını arttırırım.