Mimari modelleme, endüstriyel modelleme, 3b görselleştirme, 3b animasyon ve 3b reklam filmi konusunda hizmete ihtiyaç duyduğunuzda kalitem, hızım, uygun fiyat aralığım ve hayal gücüm sizlere yaratıcı çözümler sunuyor ve üstün hizmet anlayışımla foto gerçekçi görseller hazırlıyorum.

İhtiyaç duymanız durumunda 3b modellenen sahneleri kamera çekimi yapılmış videolarla birleştirerek görsel öğelerinizi gerçeğe yakın hale getiriyorum. Sadece hayal gücünüzle sınırlı olan 3b görselleştirme çalışmalarını istekleriniz doğrultusunda ton karakter ve objelerle de hayata geçirerek çocukların ve gençlerinde ilgisini çekecek hale getirebiliyorum.

Firmalarınıza özel kurumsal tanıtım filmlerinizi, senarist dostlarımın hazırladığı senaryolar doğrultusunda profesyonel çekim bilgimle yaptığım kamera kayıtlarına ek olarak hazırladığım 3b modellenmiş ve renderi alınmış sahnelerle birleştiriyor, farklı efektler uygulayarak görselliğini ve albenisini arttırıyor, profesyonel seslendirme arkadaşlarımla ve ses uzmanları ile gözlere hitap ettiği kadar kulaklara da hitap etmesini sağlıyorum. Hazırladığım bu çalışmalarla firma ve kurumların tanıtımına yardımcı olup anlaşılabilirliklerini arttırıyorum.

3d reklam filmlerinde tanıtımı yapılacak ürünlerin gerçek video veya fotoğraf çekimleriyle elde edilemeyecek görüntü kalitesinde görsellerini hazırlayarak firmaya ait maskot veya ürünleri canlıymış gibi hareket ettirerek hazırlanan reklama farklı bir espri ve karakter katıyorum. Böylelikle hazırladığım reklamlar yıllar boyu insan hafızasında yer edecek anılara dönüşebiliyor.

Unreal engine ile hazırlayacağım Virtual Reality sanal gerçeklik sahneleriyle mimari yapıların iç mekan ve dış mekan görselleriyle hedef kitlenize etkileyici ve akılda kalıcı sunumlar yapabilir, yapım ve tasarım aşamasında oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. Satış ofislerinde örnek tip dairelere ve bu çalışmaların oluşturacağı ek maliyetlerden kurtularak projelerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

3b animasyon filmlerle savunma sanayi, havacılık, denizcilik, enerji, madencilik gibi çok farklı sektörlere ait ürün ve araçların kullanım , montaj ve tanıtım için görselleri hazırlanabilir. Çevre, trafik, temizlik, sosyal sorumluluklar gibi konulara da hazırlanabilecek çalışmalarla insanların bilinçlenmesi sağlanabilir ve gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakılmasında yardımcı olunması sağlanılabilir.

Daha önce hazırladığım birçok profesyonel çalışmalarımı profilimden detaylı bir şekilde inceleyebilir, sizler için hazırlayabileceğim görsel ögelere ihtiyaç duyduğunuzda benimle iletişime geçebilir fark yaratan çalışmalarıma sizde sahip olabilirsiniz.

İlgili Eğitimler

Özel dersleri görüntülemek için tıklayın →