Unreal engine ve Unity ile mimari görselleştirme VR Sanal gerçeklik teknolojisiyle mimari yapıların hazırlanan 3b sahneler içerisinde siz müşterilerimin kendi kontrolleriyle bağımsız olarak dolaşabildikleri ortamlarla hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize daha etkileyici ve detaylı sunumlar yapmanızı sağlıyorum.

Örneğin 3b modelleme ile hazırlanan sahnede herhangi bir bakış açısından sahnenin tüm detaylarını inceleyebilir tek bir tuşla duvarların zeminin veya sahnedeki objelerin rengini değiştirebilirsiniz. Projenize at hazırlanan bu 3b tasarımları size teslim ettiğimde istediğiniz şekilde 3b animasyonlar oluşturup kendi belirlediğiniz bakış açısıyla yüksek kalitede 3b render ve imajlar alarak sayısız görsel öğeye sahip olabilir ve çalışmalarınızın anlatımına yönelik sunumlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Müşterilerimin 3b sanal gerçeklik gözlüğü kullanarak, hazırlanan sahneler içerisinde istediği gibi gezmelerini sağlayarak örnek daire tipi hazırlatmaktansa, sayısız renk desen ve tasarım seçeneğine sahip olurlar.

Bu yeni görsel pazarlama stratejisine sahip olmak ve büyüyen yapı sektörüne ait pazarda reklam stratejinizi güçlendirmek ve benim oluşturduğum görselleştirme kalitesine sahip olmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Eğitimler

Özel dersleri görüntülemek için tıklayın →